Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/anglyska_dlya_dtey/O (2).jpg

Іноземної мови краще навчатись в дитинстві. Ефективніше і швидше за все вчать іноземну мову саме діти, особливо якщо вони вивчають її в мовному середовищі.
Клуб англійської мови Krokus створює мовне середовище на заняттях і допоможе вам створити його вдома. Ми пропонуємо курси англійської мови для дітей та підлітків різного віку (від 4 до 12 років) і рівнів.
На курсах розмовної англійської мови діти відчувають себе впевнено і комфортно, адже ми робимо все для створення потрібної атмосфери в групах.

АНГЛІЙСЬКИЙ КЛУБ ДЛЯ ДІТЕЙ З KROKUS: 4 ПРИЧИНИ ДОЛУЧИТИСЬ:

1. Інтерактивне навчання

Навчання дітей в АНГЛІЙСЬКОМУ КЛУБІ зовсім не схоже на звичайні уроки. Англійська мова для початківців-дітей викладається в легкій ігровій формі: використовуються пісні, мультфільми, різні ігри і захоплюючі проекти. Дітям весело і цікаво, але ж саме це і потрібно для швидкого навчання!

2. Розмовна англійська

Деякі з наших маленьких студентів ще не вміють читати і писати, але вже впевнено говорять англійською! Головна мета наших занять - вміння використовувати мову, а не знання правил і вміння перекладати. В АНГЛІЙСЬКОМУ КЛУБІ для дітей маленькі учні вивчають живу мову, якою дійсно говорять у всьому світі, чують правильну вимову і інтонації.

3. Викладач, з яким дітям комфортно

Викладач АНГЛІЙСЬКОГО КЛУБУ знає, як створити в класі атмосферу радості та гарного настрою. Має досвід роботи з маленькими дітьми (школа Helen Doron English м.Київ) та має чудову розмовну англійську.

Англійська для дітей - це не тільки вивчення мови. На практиці це допомагає більше дізнаватися про культуру інших країн і розширювати свій кругозір. Крім того, у дітей зростає впевненість в собі: адже вони не тільки говорять англійською, але і спілкуються зі спеціалістом, який їх при цьому розуміє і відповідає їм.

4. Мовне середовище за стінами клубу

Вивчення англійської для дітей виявляється ще ефективніше в тому випадку, якщо є можливість постійно підтримувати мовне оточення - не тільки на заняттях, але і вдома. Це дозволить дитині досягти дійсно вражаючих результатів. Керуючись рекомендаціями викладача ви отримаєте змогу зробити це для своєї дитини.

Триває НАБІР ДІТЕЙ у групи (4-6 дітей в групі):

4-5 років

5-6 років

6-7 років (1-й клас)

7-8 років (2-й клас)

8+ - індивідуальні заняття

Вивчати англійську в АНГЛІЙСЬКОМУ КЛУБІ для ДІТЕЙ весело і ефективно!
Долучайтесь!

За додатковою інформацією звертайтесь:

098021 8238

095009 4567

Розклад занять:

4-5 років: ЧТ.17.15 \ СБ.11.00

5-6 років: ВТ.17.15 \ СБ.12.00

1 клас : ВТ.16.00 \ ЧТ.16.00

2 клас: ВТ.18.00 \ ЧТ.18.00

Субота 13.00 - 15.00 - індивідуальні заняття

Кiлькiсть переглядiв: 285

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.